Nejlepší instagramové momenty roku 2018: Nejlepší instagramové momenty roku | CZ.polkadotsinthecountry.com

Nejlepší instagramové momenty roku 2018: Nejlepší instagramové momenty roku

Nejlepší instagramové momenty roku 2018: Nejlepší instagramové momenty roku

Rád habaděj

Vidět, jak Instagram má více než 500 milionů uživatelů, není žádným překvapením, že mediální platformy sociální podařilo zdokumentovat některé z letošních nejpamátnějších okamžiků. Z módy Weeksto USA volby, zde je to, co vyvrcholil na Instagram v roce 2016...

Nejvíce líbila Instagram fotky z roku 2016

Louis Tomlinson představí jeho novorozeného syna do světa

Harry Styles uřízne jeho vlasy pro malé princezny důvěra

Cara Delevingne povzbuzuje ženy k 'Do You'

Zayn sdílí selfie 

Zayn zaúčtuje obraz sebe a Gigi Hadid

Cara Delevingne příspěvky pic ze soukromého letadla

Cara Delevingne na ulicích New Yorku

load...

Emma Watson z ringu, bojují za rovnost žen a mužů

Louis Tomlinson sdílí intimní fotografie ze sebe a syna Freddieho

 Většina Instagrammed dny 2016

1. Halloween- 31stOctober

2. 15. Výročí 9 - 11 - 11thSeptember

3. EURO 2018 Final - 7 - 10 - 16

4. Spojené státy Election- 11-6 - 16

5. Olympics (sváteční příspěvky o Team GV a Usain Bolt velkých výher) - 8 - 14 - 15

Den 6. Amerického otce - 6. - 19 - 16

7. Paris Fashion Week - 10 - 1 - 16

Den 8. Amerického matek - 5. - 8-16

Den 9. Nový rok - 1. - 1-16

10. Velikonoční neděle - 3 - 27 - 16

Horní Instagram hashtag 2018

#milovat

Most-následoval osobnosti z roku 2016: 

1. Selena Gomez (@selenagomez) 103 milionů následovníků

2. Taylor Swift (@taylorswift) - 93.9 milionů následovníků

3. Ariana Grande (@arianagrande) - 90,2 milionu následovníků

4. Beyoncé (@beyonce) - 89,2 milionu následovníků

5. Kim Kardashian (@kimkardashian) - 88.2 milionů následovníků

6. Cristiano Ronaldo (@cristiano) - 82,8 milionu následovníků

7. Kylie Jenner (@kyliejenner) - 80 milionů následovníků

8. Dwayne Johnson (@therock) - 71,5 milionu následovníků

9. Nicki Minaj (@nickiminaj) - 69,4 milionu následovníků

10. Kendall Jenner (@kendalljenner) - 69,2 milionu následovníků

Veřejní činitelé, kteří se připojili Instagram v roce 2016:

load...

František (@franciscus)

Kanye West (@kanyewest)

Halle Berry (@halleberry) 

Kirsten Dunst (@kirstendunst)

Kevin Spacey (@kevinspacey)

Simon Cowell (@simoncowell)

Shailene Woodley (@shailenewoodley) 

Kristen Bell (@kristenanniebell) 

Gerard Butler (@gerardbutler)

James Corden (@j_corden) 

Taylor Lautner (@taylorlautner) 

Kate Beckinsale (@katebeckinsale) 

Matt LeBlanc (@mleblanc) 

Tom Hiddleston (@twhiddleston) 

Související zprávy


Post Zábava

Kit harington odhaluje překvapivou trikovou hru trůnů, které používaly k vyhození paparazzů

Post Zábava

Pyper Amerika kovářala hudbu, její výchovu mormonů a bratr šťastně modrou

Post Zábava

Ženské hráče se zvyšují a očekávají, že vynaloží více než 1b EUR

Post Zábava

Hillary Clintonová cituje: Bývalý prezident ve svých vlastních slovech

Post Zábava

Potřebujete tento pozitivní instagram účet ve vašem životě

Post Zábava

Jste jedním z předplatitelů sítě netflix, kteří mají být zaměřeni tímto virálním podvodem?

Post Zábava

Zapomeňte na to, co si myslíte, že víte o tom, jak chersie zemře ve hře trůnu

Post Zábava

Proč tato dvě hra trůnových postav nikdy nemůže být ve scéně dohromady

Post Zábava

Nikki rákos a Ian somerhalder otevřít o narození Bodhi soleil

Post Zábava

Feministky, o kterých jste nikdy neslyšeli, ale opravdu by měli mít

Post Zábava

Vypadá to, že se Angelina Jolie pohybuje blíže k Brad Pitt

Post Zábava

Tyto celebrity reagují na zjevení znásilnění v posledním tangu v Paříži